top of page
First Aid

Wsparcie duchowe i psychologiczne

Korzystając z emocjonalnej i duchowej pomocy, matki i ich dzieci mogą nauczyć się radzić sobie z problemami i wyciągnąć dobro z trudnych  przeżyć, których doświadczyły. Dom Samotnej Matki oferuje terapie psychologiczne i wsparcie duchowe. 

Image by Nik

TERAPIE GRUPOWE

W terapii grupowej matki poznają, że nie są same w bólu i cierpieniu, przez który przeszły. Wspierają się nawzajem i starają się pomóc innym w podobnej sytuacji. Terapie pomagają im pracować nad osobistymi wyzwaniami i osiągnąć konkretne cele, by w przyszłości mogły się usamodzielnić. Uczą się, jak sobie radzić także z trudnościami wychowawczymi swoich dzieci.

Child Counseling

TERAPIE DLA DZIECI

Dzieci bardzo przeżywają przemoc, kłótnie, alkoholizm, poniewieranie oraz rozstanie rodziców. Dlatego też terapia dla dzieci jest konieczna (też jako terapia rodzinna). Chcąc ułatwić gojenie ran, pomagamy w znalezieniu odpowiedniej terapii dla dzieci. 

Rosary

POMOC DUCHOWA

Człowiek łatwo daje się przytłoczyć troskami tego świata i zapomina o tym, co jest naprawdę ważne. Poprzez cotygodniowe spotkania ze słowem Bożym, udział we Mszy Świętej odprawianej dla mam i dzieci w naszej kaplicy, wspólnie szukamy światła Pana Boga, Jego prowadzenia.

Pomagamy mamom, gdy odeszły od Kościoła, na nowo odnaleźć drogę do Niego oraz w tym, by ich dzieci przystąpiły do sakramentów: chrztu św., Komunii św. oraz bierzmowania.

bottom of page